My Little Pony: Yeni Bir Nesil 24 Eylül’de Netflix’te yayına giriyor

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony, yeni animasyon filmi My Little Pony: Yeni Bir Nesil ile 24 Eylül’de Netflix’te izleyici karşısına çıkıyor.  Sunny’nin Equestria’nın kaybolan sihrini geri getirme çabasını konu alan film, çocukları yeni nesil Pony’lerin muhteşem serüvenine davet ediyor.

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony, yeni animasyon filmi My Little Pony: Yeni Bir Nesil ile 24 Eylül’de Netflix’te izleyici karşısına çıkıyor.  Sunny’nin Equestria’nın kaybolan sihrini geri getirme çabasını konu alan film, çocukları yeni nesil Pony’lerin muhteşem serüvenine davet ediyor.

Hasbro’nun milyonlarca hayranı olan ve farklı karakterler ile çocuklara arkadaşlığın önemini aktaran oyuncak serisi My Little Pony’nin yeni filmi 24 Eylül’de Netflix ekranlarında yayına giriyor. Film Toprak Pony, Pegasuslar ve Unicornlar arasında bozulan birlik ve beraberlik sonrası idealist Pony Sunny'nin Equestria’nın kaybolan sihrini geri getirme çabasını konu alıyor. Equestria'da barışın yeniden sağlanması için Pony Sunny, Unicorn Izzy, Pegasus Pipp ve Zipp, Toprak Pony Hitch gibi karakterlerin üstlendiği zorlu görevleri de ekrana getiren film; seyircileri yeni nesil Ponylerin heyecanlı serüvenine davet ediyor.

Yönetmenliğini Rob Cullen, Jose Ucha ve Mark Fattibene üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda Cansın Açar (Sunny Starscout), Harun Can (Hitch Trailblazer), Dolunay Pircioğlu (Izzy Moonbow), Olcay Yusufoğlu (Zipp Storm) ve Esra Kucur(Prenses Pipp Petals) yer alıyor. 

My Little Pony, yaklaşık 40 yıldır çocuklar için arkadaşlığı yücelterek, onlara eğlenceli ve masum bir dünyanın kapılarını açıyor. Hasbro Studios tarafından yaratılan My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir çizgi dizisi Türkiye’de Ekim 2011’de yayınlanmaya başladı ve kısa sürede çocukların sevgilisi haline geldi. 2017’de My Little Pony: The Movie filmiyle Pony kahramanlarımızın maceraları ilk defa beyazperdeye taşındı.

 

 

 

Hasbro Hakkında

Dünyanın en iyi oyun ve eğlence deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan Hasbro, 1984 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteren küresel bir oyun ve eğlence şirketidir. Oyun, oyuncak ve tüketici ürünlerinden televizyon programları, sinema filmleri, dijital oyunlar, müzik ve sanal gerçeklik deneyimlerine uzanan geniş bir yelpazeyle Hasbro; büyük yeniliklere, hikayelere ve markalara imza atarak tüm dünyadan izleyicilerinin hayatına dokunuyor. Hasbro’nun ikonik markaları arasında NERF, MAGIC: THE GATHERING, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, POWER RANGERS, PEPPA PIG ve PİJAMASKELİLER’in yanı sıra önemli partner markaları da yer alıyor. Hasbro, küresel eğlence stüdyosu eOne ile de markalarını özgün içerikleri ve hikâye anlatımıyla ekranlara taşıyor. Kurumsal sorumluluk ve hayırseverlik çalışmalarıyla dünyayı çocuklar ve aileleri için daha iyi bir yer haline getirmeyi hedefleyen şirket, CR Magazine’in (Kurumsal Sorumluluk Dergisi) “En İyi 100 Kurumsal Vatandaş” listesinde 10 yıldır üst üste yer alıyor. Hasbro ayrıca son 10 yıldır dünyanın en saygın araştırma merkezlerinden Ethisphere Enstitüsü’nün belirlediği “Dünyanın En Etik Şirketleri” listesinde bulunuyor.

My Little Pony Hakkında 

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony; 1981 yılında Bonnie Zacherle, Charles Muenchinger ve Steve D'Aguanno tarafından geliştirildi. My Pretty Pony ismiyle aynı yıl tanıtılan seri, 1982 yılında isim değiştirerek My Little Pony olarak piyasaya sürüldü. Nesiller boyunca tüketicilerin ilgi ve beğenisini kazanan My Little Pony oyuncak serisi, televizyon ve sinema yapımlarına uyarlandı. 


Hibya Haber Ajansı

Okunma